Hírek-aktualitások
Álláslehetőség a Bátor táborban

Gyászoló családokat segítő munkatársat keresnek

Jelentkezési határidő: 2012. Május. 28.

A daganatos és más krónikus betegséggel élő gyermekek és családjaik élményterápiás táboroztatásával foglalkozó  Bátor Tábor Alapítvány – Közép-Európa terápiás rekreációs központja – keres segítő végzettséggel rendelkező szakembert újonnan kialakítandó gyászoló családokat segítő táborába, elsősorban csoportvezetői feladatok ellátására.

Elvárások

– Segítő szakmabeli felsőfokú szakirányú végzettség
– Minimum öt év szakmai tapasztalat
– Gyakorlati tapasztalat gyászolókkal végzett munkában
– Gyakorlati tapasztalat csoportvezetés területén

Feladatok

– A Bátor Tábor terápiás módszerének elsajátítása
– Aktív együttműködés az Alapítvány új, gyászfeldolgozásra irányuló turnusainak kialakításában és működtetésében
– Csoportvezetés a gyászfeldolozást segítő turnusokban minden korosztály (7-18 éves korú gyerekek, és szüleik) számára.
– Részvétel és facilitálás a tábor egyéb programjain, a gyászfeldolgozásra irányuló rituálék kialakítása, levezetése  (Évente 3 hosszúhétvége tavaszi és őszi időszakban)

 Bővebben itt ===> rorrás http://www.batortabor.hu/hun/a_bator_taborrol-1/karrier-608/0/gyaszolo_csaladokat_segito_munkatars-789

Munkavégzés helye: Bátor Tábor, Hatvan; Bátor Tábor Alapítvány irodája, Budapest

Munkavégzés időtartama: Megbízási szerződés alapján

Pályázás módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél, melyeket a jelentkezes@batortabor.hu emailcímre várunk. A tárgyban kérjük megjelölni: gyásztábor.

A személyes interjú időpontja: 2012. Június. 11.

Közösségi média:
Az oldalt fejlesztette:
Fejlesztés alatt